Nasze osiągnięcia

* Przedszkole wzięło udział w XVII edycji akcji "Góra Grosza" w roku szkolnym 2016/2017

*W kwietniu 2017 roku, przedszkolaki z najstarszych grup  wzięły udział w teatralnej przygodzie  podczas przedstawienia "Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?" w Teatrze Rampa

*Ponownie, w roku 2016 Centrum Badania Opinii Klientów przyznało Certyfikat FIRMY GODNEJ ZAUFANIA.

Certyfikat został przyznany za nieposzlakowaną opinię i etykę w prowadzeniu przedszkola oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów.

*W roku 2014/2015 przedszkole otrzymało tytuł  Przedszkola Przyjaznego Maluchom, przyznany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

* W roku 2015 Centrum Badania Opinii Klientów przyznało Certyfikat FIRMY GODNEJ ZAUFANIA.

*W roku 2016 zaświadczenie o pozytywnym przejściu badania tajemniczego klienta.

* Przedszkole brało udział w Akademii Misia Haribo , w konkursie ekologicznym ZWIERZAKOLUBNI, uczestniczyło w akcji Przedszkolaki Dokarmiają Kociakioraz do dnia dzisiejszego współpracuje z Fundacją Wspierania Kultury i Sztuki Teatru Narwal.

* Otrzymało Certyfikaty za udział w Akademii Zdrowego Przedszkolaka,, Zboża zjadamy , energię z nich mamy” oraz certyfikat za udział w programie AguaFresh,w którym dzieci uczyły się prawidłowo myć zęby.