MISJA

• Nasze Przedszkole pozwala dzieciom wszechstronnie się rozwijać w bezpiecznej i radosnej atmosferze.
  • Artystyczny profil Przedszkola pomaga dzieciom tworzyć nowe rozwiązania, możliwości i oryginalne pomysły.
  • Z radością będą prezentować zdobyte umiejętności w bliższym i dalszym środowisku.
  • Dzieci wyzwalają swój wewnętrzny świat poprzez posługiwanie się różnymi sposobami ekspresji - gestem i mimiką, słowem mówionym, aktywnością plastyczną, muzyczną i ruchową.
  • Przedszkole potrafi uszanować spontaniczność dziecka i czuwać nad tym, aby uniknąć zahamowania tendencji ekspresyjnych.

WIZJA

• Pragniemy pobudzić inwencje twórczą dziecka poprzez samorealizację w ekspresji słownej, muzycznej, plastycznej i ruchowej.
  • Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu będą miały stworzone przyjazne warunki rozwoju emocjonalnego, duchowego, umysłowego i fizycznego.
  • Będziemy rozpoznawać indywidualne potrzeby wychowanków i starali się je zaspokoić,
  • Chcemy, aby rodzice byli współautorami sukcesu swoich dzieci.
  • Naszym marzeniem jest, aby nasi wychowankowie wyrośli na ludzi wrażliwych, twórczych, o szerokich zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach.

NASZ ABSOLWENT

Chcemy, aby nasz przedszkolak był:

• Zdrowy
  • Szczery