W naszym przedszkolu "Bułhaczek" w roku szkolnym 2018/2019 odbyły się  uroczystości takie, jak:

- Pasowanie na przedszkolaka

- Jasełka

- Dzień Babci i Dziadka

Na Jasełkach gościliśmy Panią Magdalenę Krzyżanowską - mamę naszej Joasi i Tomka. Pani Magda jest absolwentką Akademii Muzycznej im.Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec Jana Staniendy. Obecnie jest członkiem orkiestry Sinfonia Varsovia. Pani Magdalena uraczyła nas przepięknym koncertem grając na skrzypcach.

Gościliśmy również absolwenta naszego Przedszkola Ignacego Markowskiego, który dał nam piękny koncert na pianinie, grając dobrze nam znane kolędy. Ignacy obecnie jest uczniem Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara. Wcześniej pobierał lekcje u Pani Julii Singalewicz-Sobczak, ktora jest nauczycielem Szkoły Muzycznej.

Na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka mieliśmy ogromną przyjemność gościć Pana Mirosława Pokrzywińskiego. Pan Mirosław jest bardzo znanym i cenionym muzykiem, jest absolwentem warszawaskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w klasie klarnetu Ryszarda Sztjerwalda. Już w okresie studiów został członkiem Orkiestry Filharmonii Narodowej, z którą jest związany do dnia dzisiejszego. Prywatnie jest dziadkiem naszych dzieci: Joasi i Tomka oraz Mundka i Leonka. Pan Mirosław zagrał nam ciekawą muzykę podkładową do scenek teatralnych w czasie wykonywania  "Jasełek" przez dzieci.

Gościliśmy ponownie Panią Magdalenę Krzyżanowską, która zagrała nam wraz z Panią Ulą - naszą nauczycielką od Rytmiki, przepiękne podkłady muzyczne do piosenek śpiewanych przez dzieci w czasie występu "Jasełek". Panie zagrały na skrzypcach oraz na pianinie.

Gościliśmy równiż absolwentki Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara, mieszczącej się w Szkole Podstawowej "Bułhaka",  a obecnie są uczennicami Studium Muzycznego II stopnia. Obie Panie dały nam piękny koncert na pianinie.

Także ponownie zawitał do nas nasz absolwent: Ignacy Markowski, który dał nam bardzo ładny koncert na pianinie.

Koncerty w wykonaniu uczniów i nauczycieli

Społecznej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Warszawie-Wesołej w roku szkolnym 2016/2017

Listopad- "Nasza Niepodległa" -Koncert polskich pieśni patriotycznych i żołnierskich

Grudzień- Koncert świąteczny